Autodíly katalog:
%NÁZEV_MODELU%
  • Brzdovy system
  • Cisteni skel
  • Doplňky interiérového komfortu
  • Elektroinstalace
  • Filtr
  • Hadičky a trubky
  • Klimatizace
  • Kloub hnacího hřídele / hnací hřídel
  • Kloubové hřídele a diferenciály
  • Ložiska
  • Motor
  • Oleje a kapaliny
  • Opravné sety
  • Osvětlení
  • Prevodovka
  • Prstence těsnění a uzávěry
  • Rizeni
  • Snímače, relé, řídící jednotky
  • Spojka / prislusenstvi
  • Systém chlazení motoru
  • Systém přívodu paliva
  • Systém zapalování a žhavení
  • Tlumiče / vinuté pružiny / listové pružiny
  • Topeni / chlazeni
  • Výfukový systém
  • Zavesne zarizeni / prislusenstvi
  • Zavěšení kol, ramena
  • Části karoserie, světla, okna
  • Řemeny, řetězy, válečky
Top Tesnici krouzek, olejova vypousteci zatka výrobce
RIDEX Tesnici krouzek, olejova vypousteci zatka koupit levné na Rexbo
Tesnici krouzek, olejova vypousteci zatka NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Vnitřní průměr: 16,7mm RIDEX 4059191601844 online obchod

RIDEX Tesnici krouzek, olejova vypousteci zatka NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Vnitřní průměr: 16,7mm
Číslo článku: 135O0016

Tesnici krouzek, olejova vypousteci zatka 4059191601844: hodnocení
Hodnocení (0)
  • Materiál: NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
  • vnitřní průměr [mm]: 16,7
  • Tloušťka/síla [mm]: 1,5
  • Tvar: tvar A
  • Konstrukční typ těsnění: kovové-elastomerové těsnění
  • Průměr v mm: 24
  • Stav: Nové
9,84 CZK
vč. 21% VAT,
bez nákladů na doručení
Na skladě
- +
Přidat do košíku
Facebook
  • Další detaily
  • Výrobce: RIDEX
  • Druh: Tesnici krouzek, olejova vypousteci zatka
  • EAN: 4059191601844
RIDEX 4059191601844

RIDEX Tesnici krouzek, olejova vypousteci zatka 4059191601844 vhodné pro tato vozidla:

OEM čísla
Referenční číslo(a) OEM:
Výrobce OE číslo
CITROËN 97532964
FIAT 6000616182
FIAT 9400164889
GENERAL MOTORS 009112724
GENERAL MOTORS 09112724
GENERAL MOTORS 9112724
IVECO 98474309
IVECO 99489019
MERCEDES-BENZ 6079970345
MERCEDES-BENZ A6079970345
MINI 12617546239
MITSUBISHI M883408
MITSUBISHI MW31256354
NISSAN 1102600Q0D
NISSAN 1102600Q0H
NISSAN 1102600QAA
NISSAN 15066AW300
OPEL 4434243
OPEL 93198297
PEUGEOT 016454
PEUGEOT 016488
RENAULT 110265505R
RENAULT 6001543169
RENAULT 7700266044
RENAULT 8200641648
RENAULT 9619862780
VAUXHALL 09112724
VAUXHALL 9112724
VOLVO 3121867
VOLVO 982724
Tyto produkty jsou také vhodné pro specifikované OE číslo:
Tesnici krouzek, olejova vypousteci zatka výrobce
ELRING 813.052
ELRING 422.090
ELRING 834.823
FEBI BILSTEIN 24359
CORTECO 006339H
CORTECO 006339S
CORTECO 008798H
SWAG 50 92 4359
SASIC 1640540
TOPRAN 721 131
TOPRAN 721 133
VAICO V25-0583
VAICO V46-0562
AJUSA 21008600
AJUSA 00502300
DT Spare Parts 2.10221
DT Spare Parts 7.50620
PAYEN PB852
REINZ 70-33769-00
PAYEN KG5012
FA1 542.470.100
FA1 968.330.100
SWAG 60 94 4793
SASIC 4001073
FEBI BILSTEIN 44793
FEBI BILSTEIN 44850
FA1 970.330-U-25
FA1 970.330.100
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.67.253
VAICO V10-3326
AJUSA 20003300
SWAG 60 94 4850
FA1 542.470-U-25
Metalcaucho 02024
FEBI BILSTEIN 101250
AUTOMEGA 190041510
AJUSA 20002700
KS TOOLS 430.1508
ELWIS ROYAL 5244201
SWAG 60 10 1250
ELWIS ROYAL 7015410
STC T402024
FEBI BILSTEIN 102181
SWAG 60 10 2181
FA1 968.330.010
STARK SKODP-2570003
RIDEX 135O0004
STARK SKODP-2570015
RIDEX 135O0016
FAST FT94716
Metalcaucho 39208
STC T439208
DAKAtec 30504
AJUSA 20007200
KS TOOLS 430.0521
KS TOOLS 430.0524
KS TOOLS 430.0525
BLUE PRINT ADBP010002
Doporučené alternativy
Zpětná vazba klientů k RIDEX Tesnici krouzek, olejova vypousteci zatka 135O0016
Tento produkt zatím nemá žádné recenze. Napište první recenzi a sdílejte svůj názor na váš nákup s ostatními zákazníky.
Napsat komentář
5 Hodnocení Tesnici krouzek, olejova vypousteci zatka 4059191601844
(0)
4 Hodnocení Tesnici krouzek, olejova vypousteci zatka 4059191601844
(0)
3 Hodnocení Tesnici krouzek, olejova vypousteci zatka 4059191601844
(0)
2 Hodnocení Tesnici krouzek, olejova vypousteci zatka 4059191601844
(0)
1 Hodnocení Tesnici krouzek, olejova vypousteci zatka 4059191601844
(0)